yvbkpnua59 yvbkpnua59
  • 04-06-2021
  • Mathematics
contestada

HELPPP










BCHXHFHDHccggyycf

HELPPP BCHXHFHDHccggyycf class=

Respuesta :

duyguuzun03
duyguuzun03 duyguuzun03
  • 04-06-2021

Answer:

i think 1 and 3

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Pistachios were priced at 3 pounds for $ 6.99. (a) what were the price per pound? (b) how much would 10 pounds of pistachios cost?
Zoey made 6 3/4 cups of fruit salad for a picnic. At the picnic, they ate 1/3 of the fruit salad. How much fruit salad did they eat?
solve for m (r=3m+3z) solution is m=___, use integers or fractions for any numbers in the expression (simplify answer) please help
Pistachios were priced at 3 pounds for $ 6.99. (a) what were the price per pound? (b) how much would 10 pounds of pistachios cost?
Can someone help me please got to be in tomorrow
Veronica earned $150 at work this past week in her paycheck. She wants to buy some necklaces which costs $6 each. She writes a function to model the amount of m
what are some interesting facts about the great sandy desert?
if square root of 405 rounded to the nearest thousandth is 20.125  how do u simplify to get to that answer, thank u.
how did martinique gain independence
What area of the long bone is covered with cartilage