student41
student41
04-09-2017
Mathematics
contestada
Can someone help me please
Respuesta :
sportfreakko
sportfreakko
04-09-2017
the answer in decimal form is .4375
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 56+ )
Otras preguntas
A package of 8 pens costs $1.09. Milo's work to find the unit price of the pack is shown below. StartFraction 8 pens Over 1 dollar and 9 cents EndFraction = Sta
i don’t know how to do this so help- please
PLEASE HELP!!!!!!!!!!!
PLEASE HELP ME!! PLEASE!! *Answer the following question* 1. Who is intended to read it? 2. What is the purpose of it? 3. What is it about? ————————————- P
Solve the equation below and record solution. Example Solution: x = ______ 35 = 1.5x - 10
Egyptian Society and Economy Like most ancient civilizations, Egypt had a hierarchical social structure. At the top of society was the pharaoh, who was not only
What is the length of FH?
i need help ! please asap!!!!
A restaurant bill is S25, and a 20 percent tip should be given to the waiter. Which expression can be used to find the total amount that will be paid? O $25x 0.
I need help!!! Question: Elena has a pet parakeet the weighs 6 when measured in one unit and 170 when measured in a different unit.Which measurement is in ounce