cupcakegirl12345
cupcakegirl12345
04-03-2017
Mathematics
contestada
Unit cost $6 for 10 pens
Respuesta :
KermitTheRebelFrog
KermitTheRebelFrog
04-03-2017
10 pens are six dollars.
Answer Link
Аноним
Аноним
04-03-2017
The answer is .60
or 60 cents.
$6 divided by 10 = .60 or 60 cents
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 77+ )
Otras preguntas
Find the variance for the given data. Round your answer to one more decimal place than the original data. -12 6 -3 6
During a clearance sale at a department store, all items were sold at 70% off the regular price. Michelle had a discount coupon that would get her an additional
Please help this assignment is due in few hours and I am stuck on this question Find an equation for the graph sketched below:
1. Find the possible values of r in the inequality 5 > r - 3. OA.r = 8. OB. r<2 OC.r=2 D. r<8
Historical sources can contain bias or points of view. People's beliefs and values affect their perspectives. New information can affect previous understandings
How did Áfrican American leaders adapt nonviolent resistance to the situation in the United States?
Choose the figure(s) that is/are congruent to the shape labeled with an asterisk (*). A. Figure a only. B. All of the figures are congruent. C. None of the shap
Please help this assignment is due in few hours and I am stuck on this question Find an equation for the graph sketched below:
How is the new theory of addiction different from the old theory of addiction? Explain how drugs are different from natural reinforcers.
Please help urgent I am lost thank you all