gibsonaliciaj gibsonaliciaj
  • 01-04-2022
  • Mathematics
contestada

12 ounces for
$
8.09

dollars per ounce

ounces per dollar.

Respuesta :

navorhies
navorhies navorhies
  • 01-04-2022
1.5$ per ounce :)))))
Answer Link

Otras preguntas

2nd exercise of a 5-part course. Giving 100p for each. Total of 500p. (Everything must have a procedure) 2. Convert the next rectangular functions into polar fu
I’ll give BRAINLIEST if correct
3. How can this sentence be changed into a compound sentence? Wildflowers grew in the back corner of the abandoned lot. • A. Add a comma, the conjunction but an
Solve the equation, 2x + 1 = 3, for x. Which of the following properties of equality did you apply? Question 5 options: A) Subtraction and division B) Subtracti
In the space provided, compare and contrast the role of production designers on a small budget production and a large budget production. Include examples in you
Governments collect taxes to
any g,,,irl can be my bestie forever​
85 POINTS!!!!!! Describe the graph of y = -|x + 4| - 5. 9(For 85 points it should at least be a sentence or two)
Which of these statements is true: 1) It is not uncommon for most of the people in the top 5 percent of income-earners to be 45 years old and up. 2) Three-quar
HELP ME PLEASE WITH THIS MATH PROBLEM