shaneballaba03 shaneballaba03
  • 02-11-2021
  • Mathematics
contestada

How much will you spend if you want to have 6 cheese burgers with vegies and 3 regular cups of milktea?

WHO HAS EXPLANATION THERE I WILL MAKE YOU THE BRAINLIEST

Respuesta :

armanarnav
armanarnav armanarnav
  • 02-11-2021

Answer:

Hope That Helped Mark Me as Brainlieist

Step-by-step explanation:

If the price for each of them is $1 then the total will be$9

Answer Link

Otras preguntas

Need somebody to explain how to do this, and how they got the answer, please and thank you.
Create the Subset and Proper Subset of the set A= {1,2,3,4}. Upload your work.
the force that gravitation exerts upon a body, equal to the mass of the body times the local acceleration of gravity
If p (x)is equals to x cube minus x square + X + 1 find value of P (- 1)+ p(1) / 2
I need help asap please!
Please help me! Please and thank you!
Geometry question!! Please help i’ll give points!
Specify the hybridization at the atoms labelled a-d.For each atom enter one of the following: sp3, dsp2, sp2, sp3d, or sp.
A stack of Sunday newspapers sits on a skid 3" off the ground. Each newspaper is 13" thick. a. How high is the stack if there are n newspapers in it? b. If the
33. Find the value of the expression: (5 + 7)2 a. 24 c. 144 b. 74 d. 54