john2ari john2ari
  • 03-06-2021
  • Mathematics
contestada

A.3 1/4
B.1 3/4
C.2 1/4
D.3/3

A3 14 B1 34 C2 14 D33 class=

Respuesta :

jaianawill08 jaianawill08
  • 03-06-2021
The answer is A 3 1/4 hope that helped
Answer Link
gisele879
gisele879 gisele879
  • 03-06-2021

Answer:

A. 3 [tex]\frac{1}{4}[/tex]

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

If a 21 ounce box of cereal costa $2.94,what is the unit price.
solve the equation for C f=9/5c+32
prove that x^n-Y^n divisible by x-y for all natural numbers x,y (x!=y),and n.
Juan Ramirez sells suits in a major department store on weekends. he earns a commission of 5 percent on the first ten suits, and if he sells more than ten, he e
How many ping pong balls would it take to fill a classroom that measures 22 feet by 16 feet by 9 feet? (Assume that a ping pong ball has a diameter of 1.5 inch
Read the following idioms and figurative definitions. Match the definitions to its corresponding idiom. Remember, you are looking for what these idioms really m
Divide and express the result in standard form. 8/7-i
prove that x^n-Y^n divisible by x-y for all natural numbers x,y (x!=y),and n.
what is 140/216 in simplest forms
while ice skating,alice slipped and injured her knee.what is one way Alice might have prevented this injury