Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

True or false In terms of religion, the majority of Pakistanis are followers of Hinduism.
x(x^2-6x+5)=12(x-5) Please! Step by step.
what role in photosynthesis does chlorophyll play
Mai invested $7000 in a money-market fund that paid 6.2% simple interest . What was the value of her account at the end of 18 months?
The leaf-cutter ants do not feed on leaves. a. True b. False
The more resources you have to choose from during an open book test, the better you will do on the test because more information is available to you. a. True b.
The significant increase in consumer demand following World War II marked the beginning of the: production era. marketing concept era. customer relationship e
An example of laissez-faire, is the government deciding what to produce and how to produce it. a. True b. False
Which of the following is an example of radiation? A. boiling water on the stove B. sun bathing outside on a sunny day C. touching a stove and getting burned
Which of the following contains monounsaturated fat? A. Peanut oil B. Soybean oil C. Sunflower oil D. Cottonseed oil