lukamaldonado21 lukamaldonado21
  • 02-04-2021
  • Mathematics
contestada

help with geometry

ddddddddddd

help with geometry ddddddddddd class=

Respuesta :

bsuhail03
bsuhail03 bsuhail03
  • 02-04-2021
The answer is B..........
Answer Link

Otras preguntas

Is this good? Please be honest​
Mr.Williams bought 30 muffins and pies. Each muffin cost 2.50 dollars and each pie cost 4.50$. The pies cost 9$ more than the muffins. How many of each item did
Jan van eyke was wrongly considered to be the inventor of which medium?.
X(OH)2 + 2HCl XCl2 +2H2O When 0.4 mol of HCl reacts with excess X(OH)2 and 19 g of XCl2 is produced. Calculate the atomic weight of X (CI:35.5)
Glycolysis occurs in the cell cytoplasm. True or false.
You buy rice at $0. 71 a pound. One batch of fried rice requires 4 pounds of rice. How much does the rice for one batch cost? round to the nearest cent.
part 3000 of me forgetting math please help
Anna ate 5 8 of an orange and gave the other 3 8 to her brother. Which equation can be used to find the difference between the amount Anna ate and the amount
a classroom has an aquarium. In the aquarium are a goldfish and a water plant. the teacher explains that both organisms use cellular respiration to transform fo
Question 3 of 10 What is i^30? O A. -1 B. -1 C. i O D. 1 SUB