meow3667 meow3667
  • 02-03-2021
  • Mathematics
contestada

I need urgent help!.

I need urgent help class=

Respuesta :

CamdynStory
CamdynStory CamdynStory
  • 02-03-2021

Answer:

y=1/4x

Step-by-step explanation:

Up 1 over 4

Answer Link

Otras preguntas

The price of gravel is $24 for every 3/8 ton. Katie wants to know the price of 2 tons of gravel
Help me w the periodic table please I don’t know what atomic number is for the last three!
five boxes of bananas sell for $30.00. how many boxes can you buy for $9.00?
1 + 2 + 0 +0 +0 +0 c0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0
Brainliest for right answer?
What was not a thriving city of the Italian Renaissance?
Tell me about graphic designers in At least 4 sentences. . what they do, what need to be done or etc.
what is the only martin scorcese film to win an oscar for best picture?
A shopping cart is pushed and released, and eventually it slows to a stop. If the velocity of the 28-kg cart after release is 3.5 m/s and it travels a distance
What is the (Cubed root of 2)^24?