giovannivillalobos41 giovannivillalobos41
  • 03-02-2021
  • Mathematics
contestada

Look at photo for the question

Look at photo for the question class=

Respuesta :

uwuboycute
uwuboycute uwuboycute
  • 03-02-2021

Answer:

b. 4

Step-by-step explanation:

you divide by 4 for each one, that's how you know

Answer Link
itzSheepish itzSheepish
  • 03-02-2021
The answer is 4 you can clearly see it without doing anything unless you are blind.
Answer Link

Otras preguntas

3. What is ergonomics? Give three examples of products that use ergonomic design.
You had $23.70 to spend on two raffle tickets. After buying them you had $17.90. How much did each raffle ticket cost? Each raffle ticket cost $ _________
Please help! I will give a thanks!
Round 67.981468373 to 1 decimal place.
On June 6, you buy $1.2 pounds of bananas. The bananas cost $1.17 per pound. On June 7, you spent $3.47 on Takis, a candy bar, and a coke from Circle H conven
In Georgia, there are specific rules and daily catch limits when it comes to fishing. For example, the daily limit for largemouth bass is 10, rainbow trout is
2x ^ 2 - 6x + 3?? Please help
I am confused on this question
answer to: (n + 5)/-16 = -1. n = •-11 •-10 •10 •11
Trade-Offs and Trade Work It Out: Assume the economy of Atlantis only produces fish (point F). Calculate the opportunity cost of producing potatoes in 200 pound