Seudónimo Seudónimo
  • 03-02-2021
  • Mathematics
contestada

Please help I need it..

Please help I need it class=

Respuesta :

rosygupt26
rosygupt26 rosygupt26
  • 03-02-2021

Answer:

A.

Step-by-step explanation:

To find out how much 1 lunch costs, divide 33.75/15. You get 2.25. The first graph has the only answer that says one lunch is around 2.25.

Hope it helps!

Answer Link

Otras preguntas

Enzymes have many uses in home and industry.what type of organisms are used to produce these enzymes?Chose the correct answer from the following options:Mammals
Enzymes have many uses in home and industry.what type of organisms are used to produce these enzymes?Chose the correct answer from the following options:Mammals
What is the meaning of open proportion?
what are three physical properties of aluminum foil
What numbers add up to -5 and multiply to get -90
help me with this french hw plzz
what variables can affect the number of books sold by a door to door salesperson
If five slices of pizza cost $5.50, how much do two slices cost? Ten slices? Half a slice ?
plz help with this french hw plzzz
Which words in this sentence are common nouns? Until the Spaniards brought cattle and sheep from Europe, the Aztecs had no dairy products. Choose all answers th