666snotz
666snotz 666snotz
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

Please help I’ll give you guys brainiest!


Thank youuuuuuu :))

Please help Ill give you guys brainiest Thank youuuuuuu class=

Respuesta :

brendan22kelly22
brendan22kelly22 brendan22kelly22
  • 03-12-2020

Answer:

look at graph

Ver imagen brendan22kelly22
Answer Link

Otras preguntas

What is 13.7 percent out of 249
A chemist combine did 3.50g of potassium level with chlorine gas to yield 6.6 7g of potassium for it. Assuming all the potassium was consumed, and that potassiu
Help!!! I need help on question 2
Will mark brainliest for whoever answers
if 36 cookies cost $4.00 what is the unit rate in cookies per dollar. Using the same information what is the unit rate for 1 cookie? ​
The graph shows the volume of water in a sink x minutes after the faucet is turned on. Part A What is the slope of the line? Slope = Part B Connor says that th
A t-shirt decreased in price by 1 4 . After the reduction it was priced at £15. What was the original price of the t-shirt?ILL MARK YOU BRAIEST IF U GIVE ME TH
The Purpose of the Declaration Which of these statements match the purposes of the Demo boxes that apply. Declaring that the colonies were now independent from
68=u-11 need help lololo
Constance is saving money to buy a new bicycle that costs $195.75. She already has $70 saved and plans to save $8 each week. How many weeks will it take her to