shivampat512
shivampat512
03-12-2020
Mathematics
contestada
11. $1.44 for 12 pencils
Respuesta :
Luz66
Luz66
03-12-2020
Answer:12 cents per pencil
Step-by-step explanation:
1.44/12
Answer Link
gtsratttttt
gtsratttttt
03-12-2020
12 cents each
Djdjdjdkdkdkd
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 48+ )
Otras preguntas
Why did immigrants tend to group together in cities?
Which decimal is equivalent to 13/20?
how might the history of california have been different if the gold rush had not happened
During an investigation, a student determines that a copper sample has a density of 8.10g/mL. What is the student's percent error if the a ccepted density for c
15 times what equals 45
past perfect tense: the storm STOP by early afternoon.
Prove identity tan 3x−tan 2x−tanx = tan 3xtan 2xtanx
What are the three branches of government?
Why can't plants and animals use the nitrogen directly from the atmosphere? Answer A.There is not enough of it in the air. B.Nitrogen gas contains the element i
Indicate which pattern of evolution is shown by the many species of finches on the Galápagos Islands.