tontboldnkxjzjjz tontboldnkxjzjjz
  • 02-10-2019
  • Mathematics
contestada

Someone help need fast reply

Someone help need fast reply class=

Respuesta :

taater
taater taater
  • 02-10-2019

Answer:

I think your incorrect because 9÷60=0.15 so it costs $0.15 per minute

Hope this helps you out :)

Answer Link
Rohan11
Rohan11 Rohan11
  • 02-10-2019

Answer:

per minute is $9 divided by 60 minutes.

Answer Link

Otras preguntas

the triangles below are similar. the area of the large triangle is 48ft what is the area of the smaller triangle ​
For what equation is X equals 4.5 a solution
Determine if the following argument always applies, sometimes applies, or never applies. Provide at least 2 examples in your explanation. "The sum of 2 numbers
factor the following equation2x^2-9x-5 ​
Put the word in order and add the punctuation to make a statement . Here Your is uniform new
What are some ways to think more positive?
How did state sovereignty under the Articles of Confederation affect the religious climate of the new American republic? A. The Articles limited the role of
You embark on a hiking trip on Mt. Kilimanjaro (altitude = 19,000 ft; Atmospheric air pressure = 379 mmHg).mHg). As you ascend, what are you likely to notice ab
What is the correct meaning of the word sophisticated?
Do some additional investigating and explain the reasons behind specific health risks of obese people.